Notikumi

Aicina uz koncertu un sportiskām aktivitātēm, atzīmējot Mātes dienu

Sestdien, 11. maijā Ķengaraga iedzīvotāji aicināti uz īpašu Mātes dienas pasākumu t/c „Dole”. Ikvienu apmeklētāju priecēs svētku koncerts, kā arī īpaša darbnīca, kurā pagatavot visskaistāko apsveikumu savai māmiņai. Notiks arī lielā „Doles” orientēšanās stafete, kurā iesaistīties varēs visa ģimene, meklējot t/c paslēptos kontrolpunktus, pildot tos uzdevumus un saņemot pārsteiguma balvas.Svētku koncertiņš, kurā uzstāsies jaunā dziedātāja Roberta Džesika Larka un moderno deju dejotāji sāksies plkst. 13:00 t/c „Dole” 2. stāvā.

 

Darbosies arī brīvais mikrofons ar iespēju pastāstīt par pasaulē labāko – savu māmiņu, kā arī īpašā Mātes dienas radošā darbnīca.

 

Plkst. 13:30 tiks dots starts lielajai „Doles” ģimeņu orientēšanās stafetei. Visām komandām būs jātiek galā ar deviņiem orientēšanās, atjautības un veiklības uzdevumiem. Dalībniekus gaida arī īsta apbalvošana un pārsteiguma balvas.

 

Visas pasākuma aktivitātes ir bez maksas.

 

Par T/C Dole
1997. gadā, kad tika atvērta «Dole», tas bija pirmais tirdzniecības centrs Latvijā, kas atbilda Rietumu standartiem. Patlaban «Dole» darbojas galvenokārt kā sava rajona vietējais iepirkšanās centrs, kas piedāvā ikdienas preces, pakalpojumus, ērtu iepirkšanos un mājīgu gaisotni. Centrs ir papildināts ar mūsdienīgu infrastruktūru un jaunām tirdzniecības iespējām.

 

Doles maisiņš

Galactico privilēģiju karte

 

Doles darba laiks:

1.stāvs 9:00-21:00

2.stāvs 10:00-21:00

3. stāvs 10:00-20:00
Svētdienā: Slēgts

Rimi 8:00-22:00

Turnover

© Dole
Privātuma politika | Sīkdatņu politika | Doles kontakti: Maskavas iela 357, Rīga, LV-1063, tel.: 67018545, info@dole.lv