Notikumi

Svētku laikā jaunie mūziķi priecēs t/c „Dole” apmeklētājus

T/c “Dole”, uzsākot sadarbību ar Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolu, šā gada 15.novembrī no plkst. 13:00 līdz 14:00 aicina ikvienu nobaudīt mūzikas skolas audzēkņu svētkiem veltīto priekšnesumu.Valsts-svÄ“tki_Dole_2014.jpgKā iepriekš tika ziņots, t/c „Dole” aizsācis pastāvīgu sadarbību ar Ķengaraga kultūras un izglītības iestādēm, tādam kā Rīgas Centrālas bibliotēkas Ķengaraga filiālbibliotēka un Ķengaraga skolas, tādā veidā sniedzot jaunajiem talantiem iespēju demonstrēt publiski savas prasmes.

T/c menedžere Liene Karpova stāsta: “T/c „Dole”, pateicoties radošai atmosfērai, kļuvis par nelielu Ķengaraga sabiedrisko un kultūras centru. Mums ir liels prieks par sadarbību ar Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolu, kas sola vēl vairāk jaunus kultūras un izklaides pasākumus tirdzniecības centra apmeklētājiem. Katrs šāds koncerts ir kā mazi svētki mūsu tirdzniecības centrā, kas piepilda ģimenes iepirkšanās procesu ar pozitīvām emocijām un padara krāšņāku ikdienu.”

Koncerts notiks tirdzniecības centra otrajā stāvā uz skatuves no plkst. 13:00 līdz 14:00. Apmeklētājus priecēs mūzikas skolas jaunie talanti, izpildot skaņdarbus uz akordeona, kokles, flautas, vijoles, klavierēm un saksofona Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolas koncertmeistares Itas Sirtautes pavadījumā.

Tirdzniecības centrs kā publiska vieta ir pateicīgs kultūras pasākumu rīkošanai, izstādēm un koncertiem, jo vienmēr atradīsies cilvēki, kas pratīs novērtēt kvalitatīvus talantīgu cilvēku sniegumus un priecāsies par iespēju to baudīt pa ceļam, iepērkoties un savās ikdienas gaitās. Tāpēc arī t/c „Dole” sniedz iespēju mūzikas skolas jaunajiem censoņiem uzstāties pēc pašu iniciatīvas vai tirdzniecības centra rīkoto pasākumu ietvaros, sagādājot svētku sajūtu gan sev, gan tirdzniecības centra apmeklētājiem.

Arī mūzikas skolu pārstāvji augstu vērtē šādu iniciatīvu. Ar savām domām par to, kas ir nepieciešams bērniem, lai izprastu mūziķa misiju, dalās Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolas direktore Karmena Ziemele: “Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolas bērniem, kas apgūst kāda instrumenta spēli, ir ļoti nepieciešama mācību prakse – iespēja demonstrēt savus šī brīža sasniegumus un saņemt ne tikai skolotāja, bet daudzu citu klausītāju vērtējumu. Tāpēc mēs ļoti priecājamies par t/c „Dole” piedāvājumu dalīties savā muzicēšanas priekā ar veikala apmeklētājiem, un ceram, ka tā kļūs par tradīciju.”

Programmā:

•    Koncertmeistare – Ita Sirtaute;
•    Akordeons – Emīls Mežulis-Plostiņš;
•    Kokle – Sanita Sprūža;
•    Flautas – Arina Serastjanova;
•    Flautas - Rebeka Rumbēna un Katarina Paceviča; Anete Kūla; Rasa Rasuma;
•    Vijole – Emīls Čeksters;
•    Klavieres – Jēkabs Šaršuns; Marija Gorozija; Vladislavs Orlovs;
•    Saksofons – Jevgenijs Sereda un Loreta Annuškāne.

Visas pasākuma aktivitātes ir bez maksas.

 

Doles maisiņš

Galactico privilēģiju karte

 

valstssvtki_dole_2014.jpg

Doles darba laiks:

1.stāvs 9:00-21:00

2.stāvs 10:00-21:00

3. stāvs 10:00-20:00
Svētdienā: Slēgts

Rimi 8:00-22:00

Turnover

© Dole
Privātuma politika | Sīkdatņu politika | Doles kontakti: Maskavas iela 357, Rīga, LV-1063, tel.: 67018545, info@dole.lv