Notikumi

Tirdzniecības centrs „Dole” savā dzimšanas dienā cienās ar desmitiem dažādu kūku

Sasniedzot pilngadību, tirdzniecības centrs „Dole” aicina Rīgas un Ķengaraga iedzīvotājus uz dzimšanas dienas svinībām 14. februārī. Apmeklētājus izklaidēs pasākuma vadītājs Amors, ar kūkām cienās labākās Latvijas konditorejas un ar kafiju kārdinās izveicīgie kafijas meistari – baristas.14. februārī, plkst. 13.00 viesus laipni sagaidīs pasākuma centrālā persona – Amors, kurš uzdos interesantus jautājumus gan par mīlestību, gan Valentīna dienu, gan par pašu t/c „Dole”, un par pareizām atbildēm katrs saņems saldu dāvaniņu. Pasākuma laikā radošajās darbnīcās mazie amoriņi palīdzēs bērniem sagatavot jaukas apsveikuma kartiņas un dāvaniņas saviem vecākiem un draugiem. Viesus arī muzikāli priecēs Latgales priekšpilsētas mūzikas mākslas skolas akordeonisti.

 

“Tirdzniecības centrs „Dole” tika atvērts 1997. gadā un tas bija pirmais iepirkšanās centrs Latvijā. Atzīmējot dubultsvētkus 14. februārī – „Doles” jubileju un Valentīndienu – esam sagatavojuši vairākus pārsteigumus mūsu centra apmeklētājiem, kas tematiski sasauksies ar abiem svinību iemesliem. Kas gan ir svētki bez viesiem – tādēļ esam īpaši priecīgi, ka varam šo dienu nosvinēt kopā ar mūsu klientiem,” stāsta t/c „Dole” menedžere Liene Karpova.

 

Sākot no plkst. 13.00 t/c „Dole” telpās sāks virmot garšīgas un apetīti rosinošas smaržas, jo kafijas meistari uzburs dzimšanas dienai atbilstoši noformētus kafijas dzērienus. Par svinīgu muzikālo pavadījumu parūpēsies akordeonisti no Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolas. Savukārt no plkst. 14.00 līdz 14.30 varēs piedzīvot pasākuma kulmināciju, kurā, fanfarām skanot, svinīgi ienesīs lielo dzimšanas dienas torti. Savukārt bērniem būs iespēja pārtapt par saviem mīļākajiem pasaku un multiplikācijas filmu tēliem, kuru zīmējumus profesionāli grimma meistari radīs uz bērna sejām.

 

Svinot pilngadību t/c „Dole” atceras Karlsona mīļāko teicienu – «Kāpēc astoņas sveces un viena torte, bet nav viena svece un astoņas tortes», un visu pasākuma laiku notiks garšīgs un aci priecējošs kūku konkurss, kurā vairākas Latvijas konditorejas piedāvās garšīgākās un skaistākās jubileju kūkas. Pasākuma apmeklētāji tiks aicināti degustēt gardumus un balsot par savu favorītu.

 

Visas pasākuma aktivitātes ir bez maksas. Neizpaliks arī pārsteiguma balvas un dāvaniņas no t/c „Dole”.

 

Doles maisiņš

Galactico privilēģiju karte

 

Doles darba laiks:

1.stāvs 9:00-21:00

2.stāvs 10:00-21:00

3. stāvs 10:00-20:00
Svētdienā: Slēgts

Rimi 8:00-22:00

Turnover

© Dole
Privātuma politika | Sīkdatņu politika | Doles kontakti: Maskavas iela 357, Rīga, LV-1063, tel.: 67018545, info@dole.lv