DĀVANU KARTE

Galactico Dāvanu kartesGalactico dāvanu karte ir lielisks veids kā iepriecināt savus tuvos un mīļos, draugus un kolēģus, darbiniekus un partnerus. Uzdāviniet viņiem Galactico dāvanu izvēles bezgalību!

 

Galactico dāvanu kartes un to iepakojumus var iegādāties Galactico tirdzniecības centru informācijas centros vai Galactico I-veikalā!

 

Karte darbojas visos piecos Galactico tirdzniecības centros: t/p Alfa, t/c Mols, t/c Galerija Centrs, t/c Origo un t/c Dole!

 

Ar Galactico dāvanu karti var norēķinoties tirdzniecības centru veikalos, preses kioskos, kafejnīcās, restorānos, aptiekās, skaistumkopšanas salonos, sporta klubos, apdrošināšanas sabiedrībās, tūrisma firmās, video nomās un pie sadzīves pakalpojumu sniedzējiem - kopumā vairāk kā 600 vietās*!

 

* Galactico dāvanu karte nevar tikt izmantota norēķiniem pasta nodaļās, banku filiālēs, līzinga kompānijās un tirdzniecības centru informācijas centros, kā arī pie atsevišķiem tirgotājiem, kas nav noslēguši vienošanos par Galactico dāvanu karšu pieņemšanu.


Šeit var pārbaudīt Galactico dāvanu kartes atlikumu!

 

Doles maisiņš

Galactico privilēģiju karte

 


Doles darba laiks:

1.stāvs 9:00-21:00

2.stāvs 10:00-21:00

3. stāvs 10:00-20:00
Svētdienā: Slēgts

Rimi 8:00-22:00

Turnover

© Dole
Privātuma politika | Sīkdatņu politika | Doles kontakti: Maskavas iela 357, Rīga, LV-1063, tel.: 67018545, info@dole.lv