Paziņojums no t/c DOLE

Sakarā ar koronavīrusa Covid-19 izplatību un izsludināto ārkārtējo situāciju valstī t/c DOLE informē par ieviestajiem papildus drošības pasākumiem un aktualitātēm tirdzniecības centrā:

  • T/c DOLE darba laiks šobrīd nav mainīts. Tomēr pastāvīgi sekojam līdzi situācijai valstī, kā arī valdības un atbildīgo veselības nozares iestāžu paziņojumiem un rīkojumiem;
  • Tā kā valstī ir noteikts ierobežot pulcēšanos pasākumos vairāk nekā 50 cilvēkiem vienlaikus, t/c ir atcēlis visus pasākumus vismaz līdz 14. aprīlim;
  • Rūpēs par darbinieku veselību un apmeklētāju drošību, lai iespēju robežās pasargātu visus no vīrusu slimības pārnēsāšanas, tirdzniecības centra telpās tiek veikti uzkopšanas un dezinfekcijas darbi, pastiprinātu uzmanību pievēršot saskarsmes virsmām. Papildu drošībai tiek biežāk dezinficēti iepirkšanās grozi un rati.

Sākot ar 16.03.2020. līdz 14. aprīlim darbu pārtrauc klientu apkalpošanas centri “Bite”, “Tele2”, un slēgts t/c DOLE bezmaksas bērnu laukums.

T/c DOLE ievēro visus piesardzības noteikumus, valdības un vietējo varas iestāžu sniegtās vadlīnijas, kā arī Pasaules Veselības organizācijas (PVO) norādījumus par vīrusa izplatības ierobežošanu, lai izmaiņu gadījumā varētu nekavējoties ieviest nepieciešamos piesardzības pasākumus un informētu par tiem.

Aktuālā informācija regulāri tiks ievietota t/c DOLE mājas lapā un Facebook kontā.

Cienījamais klient!

Lai t/c DOLE apmeklējums jums būtu maksimāli drošs, aicinām būt atbildīgam un ievērot piesardzību!

!              Ieturēt vismaz 1 metra distanti citam no cita;

!              Regulāri mazgāt un dezinficēt rokas;

!              Izvairīties no pieskaršanās saskares virsmām;

!              Ja esi atgriezies no ceļojuma – ievēro piesardzību un paliec mājās.